O kampanii „Dumni z Polski” na spotkaniu wójtów i burmistrzów w Starostwie Powiatowym w Krakowie

Maciej Zdziarski, szef kampanii „Dumni z Polski” wziął udział w spotkaniu wójtów i burmistrzów powiatu krakowskiego, które odbyło się 6 marca br. w Starostwie Powiatowym w Krakowie.

Prezes Instytutu Łukasiewicza zaprosił gminy i powiaty do kampanii na obchody stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Wyjaśnił, że „Dumni z Polski” to zestaw niemal 3,5 tys. materiałów. Otrzyma je każdy samorząd, który przystąpi do kampanii. W pakiecie znajdują się m.in. setki gadżetów, którymi można obdarować mieszkańców podczas uroczystości patriotycznych (balony, chorągiewki, przypinki do ubrań); ulotki oraz prezenty (gry, karty do gry etc.). Kampania stwarza samorządowcom dziesiątki możliwości integrowania się z mieszkańcami, pozyskiwania zainteresowania mediów, zdobywania uznania i prestiżu. Materiały kampanii zostały przygotowane w taki sposób, by dzięki nim zorganizować wiele wydarzeń i atrakcji. Samorządowcy zyskają mnóstwo okazji, by spotykać się z mieszkańcami, wspólnie bawić się i świętować.

Podczas spotkania starosta krakowski Wojciech Pałka przedstawił zebranym Łukasza Wróblewskiego, pełniącego obecnie obowiązki dyrektora Zarządu Dróg Powiatu Krakowskiego. Następnie członek Zarządu Powiatu Arkadiusz Wrzoszczyk przedstawił informację na temat inwestycji realizowanych na drogach powiatowych w ramach. Na koniec Starosta zaprosił samorządowców do wspólnego zorganizowania dożynek.